O mnie

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]Ten, kto musiał napisać coś o sobie, ten wie – że jest to write my essay rapid trudne. Nie inaczej bachelorarbeit kaufen jest ze mną. Jedno zdanie do drugiego – jedna kropla potu do drugiej kropli. I tak powstaje cały tekst, który już wiem, że nie jest i nigdy nie będzie doskonały…

Ale do sedna. Nazywam się dokładnie tak samo, jak domena, pod którą mnie znalazłeś. Tak – Bancerz (bardzo niepopularne nazwisko).[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”79″ img_size=”medium” style=”vc_box_shadow_circle_2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]W dokumentach mam też i imię – Karol. Jestem już z tych, którzy obchodzili już przynajmniej 13 razy swoją osiemnastkę :)  Całkiem mało i całkiem sporo – jak dla kogo.

Zawodowo zajmowałem się wieloma rzeczami, ale głównie obsługą klienta, sprzedażą, redakcją serwisów www i dostarczaniem tego, czego nikt inny w Polsce nie dostarczał :)

Od samego początku kieruję serwisem internetowym poświęconym branży call contact center (tak, wiem – niektórzy gotowi są mnie zlinczować za mówienie o branży w ten sposób!) – callcenternews.pl. Kiedyś zajmowałem się serwisem o dziennikarstwie obywatelskim – jeszcze na długo przed tym, jak się o tym mówiło, a świat blogosfery był, ale po drugiej stronie Atlantyku. Serwis już nie istnieje, a mi po nim pozostała tylko chęć tworzenia czegoś nowego, czego nikt w Polsce nie próbował wcześniej.

Dokładnie tak samo było z serwisem callcenternews.pl. Stworzyłem go w 2007 roku. Wówczas dostawałem 1-2 artykuły prasowe na kwartał. Spora ilość gratulowała, a spora pukała się w czoło. Jak jednak historia dowodzi – udało się. Mamy 2015 rok, a serwis działa i dzisiaj jest najchętniej czytanym i cytowanym źródłem wiedzy o telemarketingu w Polsce.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]